“Telefonumun ekranı kırıldı garanti kapsamına girer mi ?” diye soruyorsanız eğer üzülerek şu cevabı vereceğiz. Maalesef girmez.

Telefon ekran kırılması neden garanti kapsamı dışında

Telefon üreticileri tarafından ekranın darbe alması sonrası hasar görmesi, ekran kırılması, ön cam çatlaması, dokunmatik alanın arızalanması, iç ekran kırılması ve sıvı teması tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır.

Yukarıdaki açıklamayla aslında öğrenmek istediğiniz diğer bir soruyu da cevaplayalım. Ekranı kırılmış bir cihazı garanti servisine gönderdiğinizde ekran değişim ücreti yansıtılacaktır.

Telefonunuzun kaskosu var mı

Telefonu alırken kaskosunu yaptıranlara ise güzel bir haber verelim. Kasko firmanızın sözleşmesi dahilinde ücretsiz bir şekilde ya da indirimli bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sebeple kaskonuz var ise mutlaka kasko firmanız ile iletişime geçiniz.

Ekran değişimi için telefonu nereye göndermeniz gerektiğine dair tüm detaylı bilgileri sizlerle paylaşacaklardır.

En hızlı bir şekilde ekran değişimi nasıl yaptırabilirim

Ekranı kırılan kullanıcıların en çok önem verdiği iki konu biran önce telefonlarının ekran değişiminin yapılması ve bilgilerinin silinmesidir. Maalesef ki garanti servislerinde telefon sıfırlanır ve kim zamanlarda alınan hizmetler 1 ayı kadar bulabilir. Peki ne yapılabilir ?

GSM İletişim’de ekran değişimi

GSM İletişim Türkiye’de ekran değişimi rekorunu elinde bulunduran özel bir teknik servistir. Teknik servisimizde ekran değişimi süresi ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise bu süre sadece 3 (üç) iş günüdür.

  1. Ekran değişimi yapılırken telefon kesinlikle sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.
  2. Telefon ekran performansında değişim yaşanmaz.
  3. Orjinal ürün kullanılır.
  4. 6 ay teknik servis ekran garantisi verilir.
  5. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  6. Ekran kırılmasını tekrar yaşamanızı engellemek amacıyla kırılmaz cam koruyucu ekrana takılır.
  7. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Hemen aşağıda bulunan videomuz aracılığı ile GSM İletişim’de ekran değişimi nasıl yapılıyor tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderim bilgileri

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Kategoriler: Ekran Değişimi

GSM İletişim

GSM İletişim ekran değişimi ve akıllı telefon parça değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri bünyesinde bulunduran, gerekli tüm teknik servis koşullarını sağlayan ve 6 ay garantili hizmet sunan bir teknik servistir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir