LG G6 arka kamera değişimi fiyatı

LG G6 arka kamerası ilk günkü kalite fotoğraf – video çekimi yapmıyor ise, alınan darbeler sonrasında hasar görmüşse, bulanık ya da karanlık görüntüler veriyorsa alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından değişiminin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

LG G6 arka kamera değişimi fiyatı 150 TL‘dir. Değişim işlemi alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda özel teknisyen ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

  1. Bilgileriniz silinmez.
  2. Orjinal kamera kullanılır.
  3. Değişim süresi servisimizde 30 dakikadır.
  4. Servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.
  5. Kamera değişimi sonrası fotoğraf ve video çekim kalitesi ilk günkü haline geri döner.
  6. Telefonunuzun kamerasını dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  7. Kamera değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) kamera garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde kamera ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak LG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

LG G6 parça değişimi nasıl yapılır

LG G6 akıllı telefonlarının parça değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer teknisyenlerimiz tarafından çekilerek GSM İletişim resmi Youtube kanalımıza yüklenmiş olan LG G6 ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderim bilgileri

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Teknik servisimizde sadece arka kamera değişimi değil aynı zamanda ön kamera değişimi yapılmaktadır. LG G6 ön kamera değişimi fiyatı ise 100 TL’dir.

Kategoriler: Kamera Değişimi

GSM İletişim

GSM İletişim ekran değişimi ve akıllı telefon parça değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri bünyesinde bulunduran, gerekli tüm teknik servis koşullarını sağlayan ve 6 ay garantili hizmet sunan bir teknik servistir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir