iPhone akıllı telefonunuzun kulaklık girişi bozuldu ise alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından yaşanılan bu sorunun çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone kulaklık soketi arızası

iPhone marka telefonunuzun kulaklık soketi zamanla sıvı – nem teması sonucunda oksitlenebilir. Alınan darbeler sebebi ile kırılabilir – çatlayabilir. Aşırı baskı uygulanmasından dolayı takılı bulunduğu kısımdan ayrılabilir. Tüm bu sorunlar da kulaklık soketinin çalışamaz hale gelmesine sebep olur.

Genelde şu sorunla da karşılaşılabilir. Kulaklık takılı olmamasına rağmen takılı modda görünür. Ya da aşırı bastırdığınız zaman kulaklıktan ses gelir ya da cızırtılı ses alınır. Kulaklığın çalıştığına kesin eminseniz çözüm yolu kulaklık soketi değişimidir.

iPhone kulaklık soketi değişimi

iPhone kulaklık soketi değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır.

iPhone kulaklık soketi değişim süresi servisimizde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Orjinal ürün kullanılır.
  2. Bilgileriniz silinmez.
  3. Kulaklıktan sorunsuz bir şekilde eski kalitesinde ses alınmaya devam eder.
  4. Telefon kulaklık soketi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

iPhone kulaklık soketi değişiminin yapıldığı teknik servis odası periyodik bir şekilde sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Sigortalıdır bu sayede telefonunuz teknik servis odamıza girdiği anda sigortalanmış olur.

iPhone kulaklık soketi değişimi fiyat listesi

iPhone kulaklık girişi bozuldu sorunu çözümü için yapılan kulaklık soketi değişimi fiyat listesi hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile paylaşılmıştır.

YAŞANILAN SORUN ÇÖZÜM YOLU FİYATI
iPhone X Kulaklık Girişi Bozuldu Sorunuz
iPhone 8 Plus Kulaklık Girişi Bozuldu Sorunuz
iPhone 8 Kulaklık Girişi Bozuldu Sorunuz
iPhone 7 Plus Kulaklık Girişi Bozuldu 150 TL
iPhone 7 Kulaklık Girişi Bozuldu 150 TL
iPhone 6s Plus Kulaklık Girişi Bozuldu 150 TL
iPhone 6s Kulaklık Girişi Bozuldu 120 TL
iPhone 6 Plus Kulaklık Girişi Bozuldu 120 TL
iPhone 6 Kulaklık Girişi Bozuldu 100 TL
iPhone SE Kulaklık Girişi Bozuldu 100 TL
iPhone 5S Kulaklık Girişi Bozuldu 70 TL
iPhone 5C Kulaklık Girişi Bozuldu 70 TL
iPhone 5 Kulaklık Girişi Bozuldu 70 TL
iPhone 4S Kulaklık Girişi Bozuldu 50 TL
iPhone 4 Kulaklık Girişi Bozuldu 50 TL

GSM İletişim adres bilgileri

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165504060 – 05327724872

GSM İletişim’e kargo gönderim bilgileri

İstanbul dışında ikamet ediyorsanız ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen iş yoğunluğundan teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz eğer iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.


GSM İletişim

GSM İletişim ekran değişimi ve akıllı telefon parça değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri bünyesinde bulunduran, gerekli tüm teknik servis koşullarını sağlayan ve 6 ay garantili hizmet sunan bir teknik servistir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir