iPhone 8 akıllı telefonlarında sıkça karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de ekran kırılması/ön cam çatlamasıdır. Ekran camdan yapıldığı için oldukça hassastır. Tek çözüm yolu ise ekran değişiminin yapılmasıdır. Ekran değişimi yapılırken;

 1. Kullanılan ürünün orjinal olması,
 2. Uzman bir APPLE teknisyeni tarafından değişim yapılması,
 3. Teknik servis odasının gerekli koşulları sağlaması,
 4. Cihazın garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmesi,
 5. İncelemenize izin verilmesi herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınızın olması oldukça önemlidir.

Bu makalede iPhone 8 ekran değişimi nasıl yapılır, nelere dikkat edilmesi gerekir ve ekran değişimi hakkında sizlere detaylı bir şekilde bilgi verilecektir.

iPhone 8 Ekranı Kırıldı, Değişim Fiyatı

iPhone 8 ekranı kırıldı ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte 230 TL’dir. Ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri tarafından telefonunuza özgü üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

 1. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
 2. Değişim işleminde komple yani iç ekran + ön cam + dokumatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 3. Ekran değişimi öncesi ve sonrasında cihazınıza kesinlikle format atılmaz. Telefon içerisinde bulunan bilgileriniz (uygulama, rehber, galeri ve benzeri) dosyalarınız kesinlikle silinmez.
 4. Cihazınızı dilediğiniz kadar incelemenize izin verilmektedir. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddüt yaşandığında ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
 5. Telefon ekran kalitesi ilk günkü haline geri dönmekte, ekran performansında yani dokuhmatik hızı/hassasiyeti ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 6. Ekran kırılması veya ön cam çatlaması sorunu ile tekrar karşılaşmanızı engellemek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak cihazınıza takılır.

iPhone 8 ekran değişimi sonrasında ilk yapılan işlem ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınızın hazırlanmasıdır. Garanti kartınız ile birlikte sizlere teslime dilen telefonunuzda, 6 aylık garanti süreci içerisinde ekran ile ilgili karşılaşılan kullanıcı hatası dışında her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone ekran değişimi gerekli tüm teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda profesyonel teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Teknik servis odası sürekli sterilize edilir. Statik elektrikten tamamen arındırılmış olduğu gibi teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulduğu gibi sigortalanmıştır. Telefonunuz firmamıza girdiği andan itibaren sigortalanmış olur.

Teknik servisimizde iPhone ekran değişimi nasıl yapılır daha yakından inceleyebilmeniz için video çekimleri gerçekleştirilmektedir. Hemen aşağıda bulunan videomuz aracılığı ile iPhone 7 ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim Adres Bilgileri

Teknik servisimiz SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağının hemen karşısındadır. Söğütlüçeşme Metrobüs durağında indiğinizde tam karşınızda teknik servisimizi görebilirsiniz. GENPA ve YAPI KREDİ bankasının bir kaç dükkan sol tarafında kalmaktadır. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.
Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul
TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

gsm iletişim
gsm iletişim teknik servis

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyor ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan iPhone 8 telefonunuzun ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde tamir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kategoriler: Ekran Değişimi

GSM İletişim

GSM İletişim ekran değişimi ve akıllı telefon parça değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri bünyesinde bulunduran, gerekli tüm teknik servis koşullarını sağlayan ve 6 ay garantili hizmet sunan bir teknik servistir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir