Akıllı telefon kullanıcılarının cihazlarında yaşadıkları sorunlar arasında batarya gelmektedir. Telefonun şarjı zamanla çok hızlı bitmeye başlayabilmekte, batarya şişmesi sorunu yaşanabilmekte, telefonla konuşurken ya da oyun oynarken cihaz birden kapanabilmektedir. Bu sorunların yaşanmasının sebebi ise bataryanın işlevini yerine getirememeye başlamasından kaynaklanır.

Batarya sorunlarının çözüm yolu ise değişim işleminin gerçekleştirilmesidir. Bu makalemizde batarya değişimi nasıl yapılır ve değişim işlemi gerçekleştirilirken nelere dikkat edilmesi gerekir detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

Akıllı telefon batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından telefonunuza özel olarak üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Değişim yapılan ortam tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

  1. Batarya değişiminde orjinal ürün kullanılır.
  2. Cihaz şarj süresi ilk günkü haline geri döner.
  3. Yapılan işlemler sırasında cihazınıza format atılmadığı için bilgileriniz silinmez.
  4. Telefonunuzu dilediğiniz kadar imnceleme, herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Batarya değişiminin ardından cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Garanti kartınızın mevcut olmasından dolayı da batarya ile ilgili garanti süreci içerisinde karşılaşılan sorunlar ücretsiz bir şekilde teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Batarya Değişimi Videosu

Teknik servsimizde batarya değişimi nasıl yapılır daha yakından inceleyebilmeniz amacıyla teknisyenlerimiz tarafından Samsung Galaxy S6 batarya değişimi videosu çekilmiştir. Aşağıdaki video ile değişim nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim Adres Bilgileri

Teknik servisimiz SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağının hemen karşısındadır. Söğütlüçeşme Metrobüs durağında indiğinizde tam karşınızda teknik servisimizi görebilirsiniz. GENPA ve YAPI KREDİ bankasının bir kaç dükkan sol tarafında kalmaktadır. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.
Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul
TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

gsm iletişim
gsm iletişim teknik servis

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyor ya da İstanbul’da yaşamanıza rağmen teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuzun bataryası uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde tamir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kategoriler: Batarya Değişimi

GSM İletişim

GSM İletişim ekran değişimi ve akıllı telefon parça değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran, alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri bünyesinde bulunduran, gerekli tüm teknik servis koşullarını sağlayan ve 6 ay garantili hizmet sunan bir teknik servistir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir